אודות

Cangzhou Jinghua Glasswork ושות, ltd. נוסד בשנת 1980. אנחנו נמצאים Xuguantun כפר, Xinhua מחוז, Cangzhou העיר, במחוז הביי, סין. זה הוא ליד Bohai ים. שלה מיקום גיאוגרפי הוא יתרון, שלה תנועה הוא נוח, 170kms לנמל טיאנג 'ין, 240kms כדי Beijing. “באיכות הוא הבסיס של העסק הישרדות, וחדשנות הוא הבסיס של העסק פיתוח.” אנו נמשיך להציג מתקדם זכוכית טכנולוגיה וציוד, ללמוד מתקדם ייצור ניסיון, בזמן עדכון מוצר סוגים, לדבוק המגמה הבינלאומית, וכל הזמן פגוש. את חומרי גלם הם כל בורוסיליקט זכוכית, אשר יש מאפיינים בולטים של שקיפות גבוהה, טמפרטורה גבוהה התנגדות וכן הלאה. כיום, החברה של מוצרים כולל שבע קטגוריות: שכבה כפולה כוס, שכבה אחת כוס, תה סט, בקבוק מים, שמן וחומץ בקבוק וכן הלאה, יותר מ 1000 מוצרים, אשר הם פופולריים עם לקוחות ומיוצא בחו"ל. המוצרים שלנו למכור גם בחו"ל, והקמנו טוב ויציב מערכת יחסים שיתוף פעולה עם רבים חברות ידועות בבית ובחו"ל. כיום, התפוקה השנתית הוא יותר מ 3 מיליון מוצרים ובתפוקה הכוללת ערך הוא יותר מ 5 מיליון ארה"ב דולרים. Jinghua Glasswork החברה שנצבר יותר מ 40 שנים של ניסיון עשיר ייצור טכנולוגיה של עבודת יד זכוכית, יש ארבעה בעבודת יד ייצור קווי אחד ממוכן בקבוק ייצור קו. החברה יש מקצועי ייצור ציוד: חישול בטמפרטורה גבוהה תנור, פה עיתונות מכונת, מכונת חיתוך צינור, בחצי גמר מוצר ביצוע מכונת, וכו '. השילוב של בעלי מלאכה מיומנים מקצועי ייצור ציוד מהווה את החברה של כושר ייצור חזק. מקצועי באיכות בקרת מערכת ISO9001:2008 ומקצועי באיכות בדיקת כוח אדם, כמו גם מקצועי ציוד בדיקה ניסיוני ציוד-מתח מכשיר, מדיח כלים, מיקרוגל, תנור, וכו ', איכות צורת שליטה על חומרי גלם, חומרי אריזה, ייצור תהליך, מוצרים מוגמרים, משלוח ומעקב שירותים, יעילות לעקוב אחר כל אצווה של מוצרים וכל הזמנה, להרגיע את הלקוחות, להבטיח את איכות מוצר של החברה, ולנצח מוניטין עבור החברה. החברה כיום יש יותר מ 100 עובדים. מערכת ניהול מעולה, צוות ניהול מקצועי, כל הזמן לשפר את רמת ניהול של הארגון; יצוא מנוסה צוות מספק שירותים מקיפים ללקוחות מקומיים וזרים.

ראה עוד

מוצרי

ראה עוד

מרכז ידיעות

מקצועי באיכות בקרת מערכת ISO9001:2008

טופס בקרת איכות על חומרי גלם, חומרי אריזה, ייצור תהליך, מוצרים מוגמרים, משלוח ומעקב שירותים, יעילות לעקוב אחר כל אצווה של מוצרים וכל הזמנה

2020-01-02 ראה עוד

שטח השוק יש בהדרגה מורחב

את שיווק רשת מכסה גרמניה, סלובניה, ישראל, יפן, דרום קוריאה, אוסטרליה ומדינות אחרות. המוצרים מיוצאים בחו"ל, אשר יש התייצב את אירופאי, אמריקאי ומזרח התיכון שווקים.

2020-01-04 ראה עוד

בהסתמך על מצוינות של מוצר באיכות ובמאמצים של שיווק צוות

בהסתמך על מצוינות של מוצר באיכות ובמאמצים של שיווק צוות, שטח השוק יש התרחב בהדרגה. את שיווק רשת מכסה גרמניה, סלובניה, ישראל, יפן, דרום קוריאה, אוסטרליה ומדינות אחרות.

2019-06-08 ראה עוד

אנו נמשיך להציג מתקדם טכנולוגית זכוכית

כיום, החברה של מוצרים כולל שבע קטגוריות: שכבה כפולה כוס, שכבה אחת כוס, תה סט, בקבוק מים, שמן וחומץ בקבוק וכן הלאה, יותר מ 1000 מוצרים, אשר הם פופולריים עם לקוחות ומיוצא בחו"ל.

2020-01-03 ראה עוד

ראה עוד