O FIRMIE 

Cangzhou Jinghua szkło Co., ltd. Został założony w 1980 roku. Znajdujemy się w wiosce Xuguantun, dystrykt Xinhua, miasto Cangzhou, prowincja Hebei, Chiny. Jest w pobliżu morza Bohai. Jego położenie geograficzne jest korzystne, jego ruch jest wygodny, 170km do portu Tianjin, 240km do Pekinu. "Jakość jest podstawą przetrwania przedsiębiorstwa, a innowacje są podstawą rozwoju przedsiębiorstwa." nadal wprowadzamy zaawansowaną technologię i sprzęt szklany, uczymy się z zaawansowanych doświadczeń produkcyjnych, aktualizujemy typy produktów w odpowiednim czasie, przestrzegamy międzynarodowego trendu i stale zaspokajamy potrzeby klientów. Wszystkie surowce są wykonane ze szkła borokrzemianowego, Które mają wybitne cechy wysokiej przezroczystości, odporności na wysoką temperaturę i tak dalej. Obecnie produkty firmy obejmują siedem kategorii: dwuwarstwowy kubek, jednowarstwowy kubek, zestaw do herbaty, butelka wody, butelka oleju i octu itd., Ponad 1000 produktów, które są popularne wśród klientów i eksportowane za granicę. Nasze produkty sprzedają się dobrze za granicą, a my nawiązaliśmy dobre i stabilne stosunki współpracy z wieloma znanymi przedsiębiorstwami w kraju i za granicą. Obecnie roczna produkcja wynosi ponad 3 miliony produktów, a całkowita wartość produkcji wynosi ponad 5 milionów dolarów. Jinghua szkło Firma zgromadziła ponad 40 lat bogatego doświadczenia w technologii produkcji ręcznie robionego szkła, posiada cztery ręcznie wykonane linie produkcyjne i jedną zmechanizowaną linię do produkcji butelek. Firma posiada profesjonalny sprzęt produkcyjny: piec do wyżarzania w wysokiej temperaturze, maszynę do wyciskania ust, maszynę do cięcia rur, maszynę do produkcji półproduktów itp. Połączenie wykwalifikowanych rzemieślników i profesjonalnego sprzętu produkcyjnego stanowi silną zdolność produkcyjną firmy. Profesjonalny system kontroli jakości ISO9001:2008 i profesjonalny personel kontroli jakości, a także profesjonalny sprzęt testujący i sprzęt eksperymentalny-instrument antystresowy, zmywarka, kuchenka mikrofalowa, piekarnik itp., Formularz kontroli jakości surowców, materiałów opakowaniowych, procesu produkcji, gotowych produktów, wysyłka i usługi uzupełniające, Skutecznie śledzi każdą partię towarów i każde zamówienie, uspokaja klientów, zapewnia jakość produktu firmy i zdobywa reputację firmy. Firma ma obecnie ponad 100 pracowników. Doskonały system zarządzania, profesjonalny zespół zarządzający, stale podnoszą poziom zarządzania przedsiębiorstwem; doświadczony zespół eksportowy zapewnia kompleksowe usługi dla klientów krajowych i zagranicznych.

Zobacz więcej

PRODUKTY

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Profesjonalny system kontroli jakości ISO9001:2008

Formularz kontrolę jakości surowców, materiałów opakowaniowych, procesu produkcyjnego, produktów gotowych, usług wysyłkowych i uzupełniających, skutecznie śledź każdą partię towarów i każde zamówienie

2020-01-02 Zobacz więcej

Przestrzeń rynkowa stopniowo się powiększała

Sieć marketingowa obejmuje Niemcy, Słowenię, Izrael, Japonię, Koreę Południową, Australię i inne kraje. Produkty są eksportowane za granicę, co ustabilizowało rynki europejskie, amerykańskie i bliskowschodnie.

2020-01-04 Zobacz więcej

Opierając się na doskonałości jakości produktu i wysiłkach zespołu marketingowego

Opierając się na doskonałości jakości produktu i wysiłkach zespołu marketingowego, przestrzeń rynkowa stopniowo się powiększała. Sieć marketingowa obejmuje Niemcy, Słowenię, Izrael, Japonię, Koreę Południową, Australię i inne kraje.

2019-06-08 Zobacz więcej

Nadal wprowadzamy zaawansowaną technologię szkła i

Obecnie produkty firmy obejmują siedem kategorii: dwuwarstwowy kubek, jednowarstwowy kubek, zestaw do herbaty, butelka wody, butelka oleju i octu itd., Ponad 1000 produktów, które są popularne wśród klientów i eksportowane za granicę.

2020-01-03 Zobacz więcej

Zobacz więcej